به جهت سهولت در مراودات مالی و تجاری جلسه آموزشی گشایش اعتبار (LC) داخلی در محل گروه صنعتی و بازرگانی  شفیق برگزار شد .

 در تاریخ ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ جلسه ای تحت عنوان آموزش گشایش ال سی داخلی در محل گروه صنعتی و بازرگانی  شفیق  و با حضور آقای میرزا معاونت اعتبارات بانک صادرات استان اصفهان ، آقای رضایی معاون بانک صادرات شعبه منتظری اصفهان ،  آقای سعید روغنی مدیر عامل ، آقای حمیدرضا  روغنی معاونت بازرگانی  گروه صنعتی و بازرگانی شفیق ،  آقای شیران مدیر مالی  ، آقای خادم مدیر بازاریابی و توسعه بازار گروه صنعتی و بازرگانی شفیق و تعدادی از پرسنل بازاریابی فروش و حسابداری این مجموعه برگزار شد . 

 در این جلسه که چند ساعت به طول انجامید توضیحاتی در خصوص فروش اعتباری و گشایش ال سی داخلی  در جهت سهولت انجام معاملات اشخاص حقیقی و حقوقی ارائه  شد .

 بخش دیگر این جلسه هم  با طرح سوال پیرامون  موضوع اصلی  جلسه از سوی حضار و پاسخ آقای میرزا سپری شد ،  گفتنیست که این جلسه آموزشی به صورت کامل فیلمبرداری شد و در اختیار نمایندگان و عوامل فروش برند هایکو قرار گرفت .

 لازم به ذکر است که پیش از این وبیناری با محوریت پرسش و پاسخ در حوزه مالیات از طرف گروه صنعتی و بازرگانی شفیق  در جهت رفع ابهامات مشتریان این مجموعه برگزار شده بود  ، امید است با برپایی چنین جلساتی را ه مراودات و داد و ستد های تجاری برای نمایندگان ،  عوامل فروش و مشتریان محترم این مجموعه هموار تر از قبل گردد .