کاربرد ورق های فومیزه در تبلیغات

امروزه محصولات پی وی سی سی و پلیمری به عنوان محصولاتی پرکاربرد در صنعت  و ساختمان سازی از جمله کابینت روشویی شناخته شده اند . ورق های پی وی سی فومیزه در خانواده پلیمرها از پرمصرف ترین ها به حساب می آیند و  به همین بهانه در این مقاله به کاربرد فومیزه در تبلیغات می پردازیم .

جایگاه فومیزه در تبلیغات شهری

تابلوهای شهری ، بیلبورد ها و تابلوهای راهنمایی رانندگی ، در گذشته از جنس فلز ساخته می شدند و در حال حاضر در برخی از نقاط همچنان از فلز استفاده می شود ، معایب استفاده فلز در این صنعت  کم کم خود را نشان داد ، مجاورت با فضای باز و در معرض باران قرار گرفتن باعث زنگ زدگی و پوسیدگی تابلوها می شود بگذریم که این روند پوسیدگی در مناطقی با آب و هوای مرطوب  و شرجی بسیار سریع تر صورت می گیرد . فومیزه با قابلیت پیچ خوری و اتصال آسان ، وزن کم و ضد آب و رطوبت بودن اصلی ترین و بهترین جایگزین برای تابلو های قدیمی و پوسیده تبلیغاتی است ، رنگ پذیری عالی و ماندگار و قابلیت چاپ مستقیم از دیگر مزایای استفاده فومیزه است که رغبت فعالان این عرصه را به خود بیشتر تر کرده است.

کاربرد فومیزه در تبلیغات

کاربرد فومیزه در صنعت تابلو سازی

همه ما با تابلوهای سردرب مغازه ها که هر روز مدل های جدید تر از آنها به بازار عرضه می شود آشنا هستیم ، تابلوهای چلنیوم یا حروف برجسته که برای نصب و اتصال این حروف ها و به اصطلاح زیرسازی آنها از ورق فومیزه استفاده میشود اما یک سوال مهم چرا برای این کار از فومیزه استفاده می شود؟ فومیزه  سبک است ، در ضخامت های مختلف به راحتی یافت میشود ،  قابلیت سوراخکاری و اتصال  پذیری خوبی دارد ،  رسانای برق نیست و به نسبت  بسیاری از متریال ها مقرون به صرفه است.

کاربرد فومیزه در تبلیغات

فومیزه  در صنعت نمایشگاهی و غرفه سازی  :

با توجه به اهمیت زیبایی غرفه سازی در صنعت نمایشگاهی استفاده از ورق های پی وی سی فومیزه بهترین پیشنهاد است چراکه با توجه به شکل پذیری و قابلیت روکش و رنگ آمیزی میتواند به خلق ایده های جدید در این صنعت کمک شایانی کند، ضمن اینکه ورق های فومیزه به دلیل  قابلیت چاپ بنر مستقیم میتوانند گزینه ایده آل برای استفاده در غرفه ، ویترین و هر آنجا که در دید عموم است باشند

کاربرد فومیزه در تبلیغات

فومیزه و استفاده در تابلوهای علائم و مشاغل

گفتیم که فومیزه قابلیت چاپ پذیری بسیار خوبی دارد و  همین قابلیت را می توان برای تبدیل فومیزه به تابلوهای علائم و تابلوهای مشاغل یک حسن تلقی کرد ، تابلوهای عناوین شغلی اکثراً در فضای باز نصب می شوند و در مجاورت باران و رطوبت هستند بنابراین ضد آب و رطوبت بودن ورق های پی وی سی فومیزه بهترین دلیل برای ترجیح آنهاست.

کاربرد فومیزه در تبلیغات

نتیجه گیری

ورق ماربل دراین مقاله راجع به کاربرد فومیزه در تبلیغات  صحبت کردیم ورود محصولات پلیمری به ویژه ورق های فومیزه به عرصه‌های مختلف بیانگر این موضوع است که جای خالی این محصول به عنوان یک نیاز اساسی مدت هاست که احساس می شده و امروز می توانیم با افتخار بگوییم این نیاز را با دانش بومی و همت متخصصان داخلی کاملا مرتفع نموده ایم و سعی و تلاش را بر آن داشتیم تا با بهینه کردن این محصول بتوانیم ورقهای فومیزه را در سایر صنعت ها به کار بگیریم و قابلیت های آن را به افراد بیشتری معرفی کنیم. جهت مشاوره و خرید کالا با مشاوران مجموعه شفیق تماس حاصل نمایید و برای نمونه کارها و قیمت فومیزه  از صفحه ی نمونه کار و دریافت کاتالوگ ما دیدن نمایید از دیگر محصولات ما میتوانید از موارد زیر دیدن فرمایید: