محصولات پلیمری

گروه تحقیق و توسعه ی شرکت دانش بنیان شفیق، با تکیه بر توان کارشناسان متخصص خود و تجهیزات آزمایشگاهی بسیار پیشرفته ارائه دهنده انواع محصولات پلیمری در سراسر ایران می باشد که این محصولات پلیمری در صنایع پوشش، رنگ، مستربچ، سرامیک، سنگ و پلاستیک کاربرد دارد. این شرکت محصولاتی نظیر انواع پلی اتیلن وکس ها، گرید های مختلف سفید کننده ها، اسید استئاریک، باریم سولفات و لیتوپون می باشد. این محصولات همگی با توجه به نیاز مشتری اختصاصی‌سازی می‌شوند. هم‌چنین ما مفتخریم در زمینه عملکرد مواد مختلف در صورت لزوم شما را مشاروره نماییم.

دانلود کاتالوگ

Titanox (SIG 507), (SIG 509)

پودر سفیدکننده ی تیتانوکس بر پایه ی رنگدانه ی تیتانیوم دی اکساید می باشدکه دارای سفیدی تا 96 درصد است. رنگدانه TIO2 سفید ترین پیگمنت سفید بوده که به علت قدرت پوشش بالا و قیمت کمتر مصرف بسیاری در صنایع مختلف دارد .

OPE (SIG 105)

این واکس دارای گروه عاملی اسیدی و استری می باشد و به عنوان روانساز خارجی موثر است. هم چنین باعث کاهش Plate out و چسبندگی و بهبود کیفیت سطح می شود .

Polyethylene Wax (SIG 102), (SIG 107)

این روان کننده نوعی روان کننده ی خارجی است که درواقع پلی اتیلنی با جرم مولکولی پایین می باشد. همچنین غیرقطبی و سازگاری خوبی با پلیمر پلی وینیل کلراید دارد. استفاده از این محصول باعث کاهش چسبندگی در طی اکسترودر در فرآیند تولید محصولات پلیمری می شود. نقطه ی ذوب این مواد بین 100 تا 120 درجه ی سانتی گراد می باشد. کاربردهای پلی اتیلین وکس در صنایعPVC از قبیل ( دیوار پوش ، کف پوش ، کابل پروفیل ، لوله ، اتصالات و …. ) لاستیک ، پلاستیک ، مستربچ ، چسب ، کابل ، پوشش ، شمع و … می باشد .

Barium sulfate

پودر باریم سولفات نیز به عنوان سفید کننده در صنعت کاربرد دارد.

Lithopone (SIG 700)

ترکیبی از ترکیبات معدنی است که به طور گسترده به عنوان پودر رنگدانه سفید مورد استفاده قرار می گیرد. از ترکیب سولفات باریم و سولفید روی تشکیل شده است.

Tri Basic Lead Sulphate (SIG 203)

پودر سفید رنگی با فرمول PbO4، PbSo4، H20است که باعث افزایش پایداری حرارتی عالی PVC می شود. هم چنین برای پخش بهتر آن در مواد مذاب با سولفوریک اسید کوت شده است.

Stearic acid

یک نوع روان کننده است که دمای ذوب آن حدود 70 درجه ی سانتیس گراد می باشد. این روان کننده دارای یک سر قطبی و یک سر غیر قطبی می باشد به همین علت هر دو رفتار را از خود نشان می دهد و هم به عنوان روان کننده ی داخلی و هم روان کننده ی خارجی کاربرد دارد. اگر از این روان کننده استفاده شود، رنگ کردن محصولات به راحتی امکان پذیر و با دوام تر است.