پورتال مشتریان بسته بندی ورق های فومیزه

موسسان گروه صنعتی و بازرگانی شفیق ، از جمله پیشکسوتان صنعت تولید و بازرگانی کشور بوده که فعالیت رسمی خود را در شهر هنرپرور اصفهان از سال 1350 با تولید و فروش انواع قطعات یدکی خودرو با نام گروه صنعتی کهن آغاز نمودند. قابل ذکر است که در سال 1357 نام گروه صنعتی کهن به گروه صنعتی شفیق تغییر داده شد. همچنین با راه اندازی کارخانه در زمینی به مساحت 15000 متر مربع در شهرک صنعتی محمود آباد اصفهان ، حوزه فعالیت شرکت گسترش یافت.

این مجموعه با هدف توسعه پایدار ، در فاصله سال های 83 تا 88 علاوه بر تولید و فروش داخلی انواع قطعات یدکی خودرو ، نسبت به بازاریابی خارجی و صادرات این محصولات به کشورهای آسیایی مانند عراق ، مصر ، یمن ، امارات ، عربستان و همچنین کشور آفریقای جنوبی و ایتالیا اقدام نموده و به عنوان صادر کننده قابل تقدیر در اصفهان معرفی گردیده است. گروه صنعتی و بازرگانی شفیق با تکیه بر بیش از 40 سال سابقه فعالیت تولیدی و در راستای دستیابی و تحقق برنامه های توسعه و اهداف کلان خود تصمیم گرفت تا در سال 1390 به صنعت تولید ورق های فومیزه و یا صفحات فوم پی وی سی ) ( PVC Foam board وارد شود .

این مجموعه ، بازار هدف خود را مشتریان حساس به کیفیت انتخاب کرده ، لذا تلاش می نماید تا محصولات تولید شده ، از لحاظ کیفیت در مقایسه با سایر رقبا در جایگاه برتر قرار بگیرد. گروه صنعتی و بازرگانی شفیق در سال 1398 پس از بررسی های کلان در بازار و سنجش و ارزیابی نیازها و خواسته های مشتریان ، جهت ایجاد ، توسعه و تثبیت جایگاه واقعی خود در بازار و ذهن مخاطبین ، برنامه ریزی لازم جهت اصلاح و طراحی هویت یکپارچه سازمانی و برند اقدام نموده است. امید است ، گروه صنعتی و بازرگانی شفیق با برنامه ریزی های انجام شده جهت تحقق برنامه ها و اهداف متعالی خود گامی مثبت در جهت ایجاد جامعه ای پویا و با نشاط بردارد.

ما خود را به عنوان یک گروه صنعتی و بازرگانی دانش محور و یادگیرنده می دانیم، که در صنعت تامین ، تولید ، بازاریابی و فروش انواع مختلف ورق های فومیزه ، چوب ، ام دی اف ، دکوراسیون داخلی ، تجهیزات و مصنوعات وابسته به آن و همچنین محصولات و مواد اولیه پلیمری ، به فعالیت مشغول هستیم.

مشتریان ما، شرکت ها ، فروشگاه ها و افراد فعال در سطح داخل و خارج از کشور بوده که خواهان محصولاتی با کیفیت هستند. لذا تلاش می کنیم تا با بررسی و شناسایی مستمر نیازها و خواسته های دقیق مشتریان و مخاطبین هدف ، محصولاتی با کیفیت و تنوع بالا، طراحی و تولید نموده و با ارائه محصولاتی متمایز و به روز ، نیازها و خواسته های مشتریان خود را بهتر و موثر تر از رقبا پاسخگو باشیم.

گروه صنعتی و بازرگانی شفیق به عنوان یک شرکت پیشرو ، ماموریت نهایی خود را پیاده سازی مفهوم و فلسفه مدیریت ارتباط با مشتریان دانسته و در تلاش است تا با ایجاد و حفظ رابطه بلند مدت دو طرفه ، رضایت و وفاداری بلند مدت کلیه مخاطبین زنجیره تامین خود را کسب نماید.

گروه صنعتی و بازرگانی شفیق، مسئولیت فردی و تعهد عمیقی نسبت به کارکنان و نمایندگان خود احساس می کند و به عنوان کارفرمایی معتقد به فرصتهای برابر، در تلاش است تا محیطی پدید آورده و حفظ کند که در آن همه کارکنان و نمایندگان، فرصت بروز حداکثر توانایی خود را داشته باشند تا در کنار هم به رشد و پویایی کامل برسند.

گروه صنعتی و بازرگانی شفیق ، مشارکت اجتماعی را به عنوان یک هدف ارزشمند کسب و کار می داند و در تلاش است تا با ارائه دانش و تجربیات خود به مخاطبین و سایر همکاران و همچنین همکاری و ارتباط مستمر با سازمان های مرتبط ، دانشگاه ها و مراکز علمی نقشی هر چند کوچک در راستای ارتقاء جامعه بردارد.

گروه صنعتی و بازرگانی شفیق ، چشم انداز تجاری خود را بصورت 10 ساله برای سال 1408 در نظر گرفته است که این چشم انداز شامل موارد زیر می باشد :

 1. کسب عنوان اول بازار در کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده به مشتریان در بازار محصولات فومیزه و مصنوعات مرتبط به آن
 2. کسب و دستیابی به سهم 50% از بازار محصولات فومیزه و مصنوعات مرتبط با آن در سراسر کشور
 3. توسعه خطوط تولید شرکت در صنعت تولید محصولات فومیزه به 10 خط تولید
 4. حضور مستمر و فعال در بازارهای حوزه خلیج فارس و کسب عنوان صادر کننده برتر در صادرات محصولات فومیزه و مصنوعات مرتبط
 5. حضور فعال در بازارهای اروپایی و آفریقایی با محصولات فومیزه و مصنوعات مرتبط با آن
 • داشتن تفکر بلند مدت در ارتباطات ، برنامه ها و اهداف

 • احترام متقابل در ارتباطات درون و برون سازمانی

 • صداقت در گفتار و رفتار

 • پایبندی به تعهدات ، مسئولیت پذیری و پاسخگو بودن

 • تعهد و پایبندی به کیفیت در تمامی ارکان سازمان و ارتباطات

 • تاکید بر توسعه و رشد مستمر و یادگیرنده بودن

 • ارزش قائل شدن برای دانش ، خلاقیت و نوآوری

 • مثبت اندیشی و امید به آینده ای بهتر

 • پرورش و توانمندسازی سرمایه‌های انسانی

 • مسئولیت پذیری در قبال جامعه و محیط زیست