مراسم بزرگداشت روز خانواده و تقدیر از پرسنل بازنشسته گروه صنعتی شفیق

گروه صنعتی و بازرگانی شفیق در تاریخ 25 مرداد 1399 همزمان با روز خانواده و تکریم از بازنشستگان طی برگزاری مراسمی از دو پرسنل بازنشسته آقایان احمد سنمار و محسن مرادی در  گروه صنعتی و بازرگانی شفیق در محل شرکت با حضور رئیس هیات مدیره ،مدیر عامل و معاونت بازرگانی این مجموعه تجلیل به عمل آمد.

چه غرورآفرینند آن عزیزانی که بیش از دو دهه در کمال صداقت و درستکاری بهترین سال های عمر خود را جهت تحقق اهداف شرکت ، خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و با پذیرش غم و شادی و با توکل به ایزد منان اینک با کوله باری از تجربه عرصه را به دیگران می سپارند .

اکنون که به افتخار بازنشستگی نایل آمده اید شایسته است از زحمات بی دریغ شما قدردانی نموده و توفیق روز افزون از درگاه احدیت برای شما و خانواده محترمتان مسئلت نمائیم .

قدمت و اصالت از خصوصیات یک گروه صنعتی موفق است و اکنون پس از سال ها تلاش و کسب تجربه شاهد به ثمر نشستن همت بلند تلاشگران این عرصه هستیم.

در ادامه حاج رضا روغنی بنیان گذار و رئیس هیات مدیره گروه صنعتی و بازرگانی شفیق با خطابی پدرانه از تلاش بی وقفه ،دلسوزانه و صادقانه بیش از دو دهه ی این عزیزان به نیکی یاد و برایشان توفیق روز افزون و سلامتی را آرزو کردند .
در پایان از همکاران بازنشسته با اهدای لوح تقدیر، و هدایایی به رسم یادبود تقدیر بعمل آمد.

امید است در پرتو عنایات حق همواره در کلیه شئون زندگی موفق و مؤید باشید.

گروه صنعتی و بازرگانی شفیق (برند هایکو)

تولید کننده انواع ورق های فومیزه تک لایه ، فومیزه روکشدار ،فومیزه امباس ،وفومیزه ماربل

تولید و ارائه کننده انواع ورق های پی وی سی ضد آب با کیفیت بسیار بالا در ابعاد و ضخامت های مختلف

گروه صنعتی شفیق
گروه صنعتی شفیق
گروه صنعتی شفیق
گروه صنعتی شفیق
گروه صنعتی شفیق