ماربل شیت

ماربل شیت نوعی دیوارپوش می باشد که از دو کلمه ماربل به معنی سنگ و شیت به معنی ورق تشکیل شده است و در واقع این دیوارپوش نوعی ورق طرح سنگ می باشد. اما این دیوارپوش از ورق های سنگ مصنوعی تشکیل شده است نه سنگ های طبیعی. این محصول در سایز های 1.22*2.80 و ضخامت 2 تا 8 میل تولید میشود. این ورق در طرح ها و رنگ های متفاوت طرح سنگ طبیعی مانند امپرادو، مرمر، کلکته و … تولید و عرضه می شود. ورق های ماربل ضد آب ، ضد خش و ضد باکتری هستند که برای انواع فضاهای داخلی و خارجی مانند دیوار سالن های خانگی، اداری و …، سرویس های بهداشتی، دیوار های بین کابینتی و فضاهای خشک و مرطوب مورد استفاده قرار می گیرد.

در مجموع ورق های ماربل شیت امروزه کمک چشمگیری به طبیعت و صنعت دکوراسیون داخلی، و همچنین فضاهای متفاوتی در صنعت دکوراتیو ایجاد کرده است که برای خلق ایده های جدید در صنعت دکوراسیون بسیار موثر است.

ماربل شیت ورق طرح سنگ

انواع مزیت و ویژگی های ورق ماربل 

ورق ماربل صددرصد ضد ضربه بوده و نسبت به ورق های مصنوعی و یا پی وی سی مقاومت بالایی دارد. ماربل شیت به دلیل خاصیت آنتی باکتریال در مکان های حساس مثله مراکز بهداشتی، بیمارستان ها، سالن های آرایشی و … بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. و همچنین این ورق به دلیل جنس پی وی سی در برابر حرارت، رطوبت و آب کاملا مقاوم می باشد. استفاده از دیوار پوش یک تکه ماربل شیت در مکان های مرطوب بلامانع است و شما میتوانید با آسودگی خاطر در مکان هایی همچون استخر و سونا، حمام و … از نمونه های قابل اجرای این دیوارپوش استفاده نمایید.

طرح و رنگبندی ماربل شیت

ماربل شیت بیشتر با طرح سنگ شناخته شده است در صورتی که این ورق های پی وی سی از طرح و رنگ های متفاوتی تشکیل شده اند. یکی از دلایل محبوبیت ماربل میتوان یک تکه و بدون درز بودن آن اشاره کرد. استفاده از ماربل برای دیوارها میتواند زیبایی بیشتری به نسبت دیگر ورق ها داشته باشد. ماربل در طرح چوب، ساده با رنگ های متنوع، و طرح های کاغذ دیواری موجود میباشد. همچنین نوع جدیدی از این ورقها به تازگی تولید شده اند و که قابلیت عبور نور را دارد.

برای مشاهده انواع کابینت میتوانید به سایت دکو کابین تولید کننده انواع کابینت روشویی مراجعه نمایید.