آیا از کاربرد های ورق فومیزه مطلع هستید ؟

کاربرد ورق های فومیزه پی وی سی سازگار با محیط زیست و غیر سمی . ورق های فومیزه دوام و مقاومت بالایی در برابر شعله و مواد شیمیایی و اسیدی  دارد .برش و شکل گیری آن در هر ضخامتی بسیار آسان است.

این ماده جامد سفید که به صورت پودر یا گرانول موجود است. با توجه به ویژگی های متنوع آن از جمله سبک ، بادوام ، کم هزینه و قابلیت پردازش آسان، اکنون در چندین کاربرد جایگزین مناسبی بوده است. در صنعت ساختمان جایگزین مصالح ساختمانی سنتی مانند چوب ، فلز ، بتن ، لاستیک ، سرامیک و … شده است.

کاربرد ورق فومیزه در صنعت از نظر درآمدزایی ، پی وی سی یکی از با ارزش ترین محصولات صنایع شیمیایی است. در سطح جهان ، بیش از 50٪ از PVC تولید شده در ساخت و ساز استفاده می شود . به عنوان یک ماده ساختمانی ، پی وی سی از نظر قیمت مناسب تر و مونتاژ آن آسان تر است . در سالهای اخیر ، ورق فومیزه در بسیاری از مناطق جایگزین مصالح ساختمانی سنتی مانند چوب ، سنگ و مواد طبیعی دیگر شده است. با وجود ادعاهایی که تولید پی وی سی بر محیط طبیعی و سلامت انسان تأثیر منفی می گذارد ، هنوز هم به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد ورق فومیزه
کاربرد ورق فومیزه

شرایط و ویژگی های ورق فومیزه 

.سبک، انعطاف پذیری خوب ، دوام بسیار بالا.

. مقاوم در برابر آتش ، آب ، حشرات ، تاب خوردن ، ترک خوردگی ، خوردگی شیمیایی ، غیر سمی.

. عایق صدا و جذب صدا.

. سخت ، صلب ، صاف ، براق با قدرت ضربه بالا.

. تمیز کردن و نگهداری آسان ، می تواند به راحتی برش ، شکل داده و نصب شود.

. سطح: نرم ، ضد خش ، قابلیت پیچ خوری بالا ، صاف ، صیقلی.

. عقب ماندگی شعله ، خود خاموش شونده.

ورق فومیزه پی وی سی نوعی از مواد محافظ از محیط زیست ساخته شده توسط بشر است . ماده اصلی آن PVC است.  این محصول می تواند جایگزین مناسبی برای ورق  چوب و ام دی اف ، فلز ، تخته کامپوزیت باشد . همچنین این یک گزینه ایده آل برای صادرات خارجی می باشد .

از کاربرد ورق فومیزه به طور گسترده در صنعت دکوراسیون میتوان اشاره کرد . یکی از پرکاربردترین ورق های فومیزه ،ورق امباس شده میباشد . که تاثیر به سزایی در طراحی و صنعت دکوراسیون داخلی داشته است.

پانل دیواری سه بعدی فومیزه

یک محصول دیواری هیجان انگیز است که جایگزینی چشمگیر برای پانل های دیواری تخت سنتی ارائه می دهد.

پانل های دیواری سه بعدی را با نور خلاقانه ترکیب کنید و نتایج فوق العاده آن را مشاهده کنید . پانل های دیواری سه بعدی ، محصولات ایده آل دیوارپوش هستند . که به طور گسترده در دکوراسیون دیوارهای داخلی استفاده می شود . آنها راه حل های عالی برای دیوار ، سقف یا هر سطح فرسوده ، یا هر سطح مورد نیاز به پوشش هستند . مانند اتاق نشیمن ، اتاق خواب ، اتاق آشپزخانه ، پس زمینه تلویزیون ، دیوارها و سقف های خاص در دکوراسیون خانه ؛ آرم دیوار شرکت ، اتاق جلسات ، فضای لابی ، میز پذیرایی ، دفتر ، رستوران ، کافه ها ، سینما و … . به غیر از ایجاد جلوه بصری خیره کننده برای دیوار ، پانل های دیواری سه بعدی نیز می توانند در کابین و کمد مانند درب کابینت ، سر تخت ، کمد اتاق خواب و کابینت آشپزخانه ساخته شوند .